+380671141441

Земля як національне багатство України перебуває під особливою охороною закону і держави, у зв’язку з чим галузь земельного права і сама сфера земельних відносин завжди була і буде досить складною, але завжди актуальною.

Основні причини складності вирішення будь-яких питань у сфері земельних відносин — це спірна судова практика у поєднанні з регулярними змінами законодавчих норм, а також відсутність прозорої системи органів державної влади. Тому вузькоспеціалізована і кваліфікована правова допомога при вирішенні спорів, пов’язаних із землею, в умовах чинного законодавства стала необхідною умовою ефективного захисту Ваших прав та законних інтересів.

Компанія «УкрЗемКонсалт» була створена з основною спеціалізацією у сфері земельних правовідносин і стала єдиним експертом, який забезпечує повний цикл послуг у земельній практиці.

Наша унікальна особливість — землевпорядна організація з висококваліфікованою командою юристів, що забезпечує бездоганний консалтинговий супровід наших клієнтів при вирішенні земельних питань і оформленні прав на земділянки — від розробки проекту відведення до оформлення в оренду або власність.

Юристи «УкрЗемКонсалт» допоможуть Вам підготувати всі необхідні документи і нададуть юридичний супровід із таких напрямків:

За рахунок більш вузької спеціалізації компанія «УкрЗемКонсалт» надає послуги своїм клієнтам набагато швидше і ефективніше, дотримуючись найвищої якості. Це підтверджує ряд успішно завершених великих та інноваційних проектів у галузі земельного права для наших клієнтів.

Компетенція компанії «Укрземконсалт» сконцентрована в галузі земельного права, а географія діяльності компанії поширюється на місто Київ та Київську область. Наша компанія виховала талановиту команду різнопланових фахівців: юристи і менеджери, інженери-землевпорядники та геодезисти, які щодня працюють на благо клієнтів.

Крім того, ми завжди отримуємо оперативну та актуальну інформацію в сфері законодавства та з питань інвестування і девелопменту, тому можемо швидко реагувати на потреби ринку. Завдяки цьому ми впевнено і легко орієнтуємося в питанні, долучаючись до роботи над новими проектами на будь-якому етапі їх розвитку.

«Укрземконсалт» — це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.