укрзем_услуги_кадастр_3(Объединение земельных участков) Із року в рік операції з землею в Києві здійснюються всі частіше. Нічого дивного в цьому немає — попит на столичну нерухомість стрімко зростає і знижуватися не збирається. Тим паче, завжди актуальні такі процедури як оформлення спадщини, відчуження землі, її продаж/дарування, а також реєстрація права власності на ділянки. Невід’ємною частиною всіх згаданих операцій якраз і є Витяг з ДЗК.

Ви можете почати збирати документи для проведення маніпуляцій із землею самі, але уникнути бюрократичної тяганини в цьому випадку Вам навряд чи вдасться.

Щоб не заплутатися в правових нюансах і заощадити час та гроші, Ви завжди можете звернутися до досвідчених юристів компанії «УкрЗемКонсалт». Наші фахівці оперативно і професійно допоможуть Вам підготувати документи для продажу земельної ділянки з будівлями або без будівель (в Україні), документи для переоформлення землі, а також нададуть професійні консультації із земельних питань.

З усіма своїми клієнтами, незалежно від того, приватна це особа, підприємство або міжнародний фонд, ми прагнемо побудувати стабільні довірчі відносини, професійно і своєчасно виконуючи пред’явлені замовниками запити. З цієї причини до фахівців «УкрЗемКонсалт» звертається все більше компаній. Клієнти довіряють нам консалтинг різних операцій із землею: від юридичного супроводу оформлення документів для продажу земельних ділянок до супроводу проектів відведення земельних ділянок в місті Києві.

Більш детально ознайомитися з послугами з підготовки документів для відчуження земельних ділянок Ви можете, перейшовши за посиланнями:

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

Замовити послугу
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4.50 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>