Инвестиционный консалтинг Якщо Ви плануєте придбати земельну ділянку з метою будівництва будинку, комерційного об’єкта, житлового комплексу або ж об’єкта промисловості, щоб переконатися в можливості реалізації запланованого і врахувати всі ризики — звертайтеся до Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» за вивченням Вашого об’єкта інвестування.

Юристи нашої компанії проведуть детальний і ретельний аналіз об’єкта інвестування, вивчивши історію його оформлення і можливості використання для цілей інвестора.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Спеціалісти компанії «УкрЗемКонсалт» здійснюють кваліфікований консалтинг інвестиційних проектів у сфері нерухомості, проводять комплексне правове дослідження об’єкта інвестування (майновий комплекс, земельна ділянка, нерухомість) та визначають всі можливі ризики, що можуть виникнути як в ході реалізації інвестиційного проекту, так і після неї.

Для чого Вам консалтинг від «УкрЗемКонсалт»?

Усі інвестиційні проекти в Україні (за винятком сфери ІТ-бізнесу) пов’язані із придбанням нерухомості, орендою земельних ділянок та іншими операціями із нерухомим майном. А оскільки купівля активів зазвичай вимагає першочергових значних фінансових витрат, у процесі реалізації проекту інвесторам слід дуже ретельно підходити до питання придбання об’єктів нерухомості чи прав на них.

Ризики під час приватизації, непрогнозовані рішення відповідальних інстанцій, проблеми з документами — це та багато іншого чекає на інвестора в умовах сучасних українських реалій. Загальний правовий супровід проектів чи інвестиційний консалтинг, на жаль, не можуть мінімізувати ризиків вкладників. Саме тому будь-які наміри інвестування, пов’язані із нерухомим майном та землею, повинні супроводжуватись виключно спеціалістами в цих сферах.

Після реформ у сферах земельного права та реєстрації речових прав на нерухоме майно спеціалісти компанії «УкрЗемКонсалт» одні з перших почали надавати кваліфіковану юридичну допомогу в реформованих сферах: починаючи з супроводу невеликих правочинів, закінчуючи повноцінним супроводом проектів у сфері будівництва, промисловості та торгівлі.

Які саме послуги Ви можете замовити у нас:

 1. розширений правовий висновок у вигляді письмової консультації стосовно об’єкта інвестування в Україні;
 2. Due Diligence об’єкта нерухомості — комплексне дослідження об’єкта інвестування із наданням висновку щодо законності набуття права власником майна та аналізом можливих ризиків;

Повноцінний супровід інвестиційного проекту, який включає:

 • аналіз наданої інформації та документації і визначення оптимальної процедури інвестування;
 • Due Diligence об’єкта (дослідження історії та законності набуття прав на нього);
 • вивчення та аналіз ділової репутації контрагентів;
 • повноцінний моніторинг законодавства і тенденцій щодо його змін;
 • аналіз правових та економічних ризиків;
 • визначення відповідності заявленого цільового призначення та виду використання об’єктові нерухомості;
 • представництво в державних органах та під час зустрічей;
 • розробку проектів договорів та іншої документації;
 • оптимізацію оподаткування.

Для отримання консультацій і супроводу інвестпроектів з Вашого боку потрібно:

 • викласти суть інвестиційного проекту;
 • надати інформацію та наявну документацію відносно об’єкту інвестування;
 • надати інформацію щодо можливих контрагентів чи власників об’єктів інвестування.
 • Проведення Due Diligence об’єкту нерухомості передбачає лише надання від інвестора інформації про об’єкт нерухомості, який цікавить.

Звернувшись до компанії «УкрЗемКонсалт» із наміром здійснити інвестицію на території міста Києва, Ви отримаєте не тільки об’єктивну інформацію про об’єкт інвестування і його власників, а і рекомендації щодо зменшення витратної частини проекту та захистите свої майбутні вкладення.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>