Приватизація земельної ділянки «для ведення садівництва» в Києві можлива на територіях садових товариств (кооперативів). Оформити садову ділянку у власність мають право тільки члени садового кооперативу, на території якого розташована земельна ділянка.

Якщо Вам необхідна приватизація садової ділянки в Києві, фахівці Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» нададуть Вам повний перелік послуг і оформлять Ваше право власності на ділянку в садовому кооперативі.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

По суті процедура оформлення садової ділянки не відрізняється від приватизації землі для будівництва житлового будинку та складається з тих же етапів.

Різниця полягає лише в деяких документах і в застосовуваних нормах законодавства, а саме:

  1. Для отримання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Вам необхідно надати довідку голови садового товариства, що підтверджує Ваше членство в кооперативі;
  2. Також необхідно надати викопіювання з генплану садового товариства із зазначенням місця розташування ділянки, яку Ви плануєте приватизувати;
  3. Площа земельної ділянки для ведення садівництва не може перевищувати 0,12 га (у випадку з ділянками під забудову будинку — не більше 0,1 га);
  4. На передачу садової ділянки у власність не поширюється заборона, передбачена статтею 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Приватизація садової ділянки в Києві досить тривала процедура, результат якої залежить, зокрема, від компетенції землевпорядної компанії, що займається приватизацією такої ділянки. Якщо Ви плануєте оформити земельну ділянку для ведення садівництва в Києві без проблем і бюрократичних процедур, пропонуємо Вам звернутися до досвідчених юристів та землевпорядників Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт».

Досить часто клієнти ставлять нам запитання, як можна купити неприватизовану ділянку землі в садовому товаристві. На жаль, відповідь невтішна — здійснити покупку земельної ділянки можна лише після того, як на неї буде оформлено право власності. Після присвоєння кадастрового номера ділянці та оформлення права власності на неї, остання стає об’єктом цивільно-правового обороту, і власник може розпоряджатися наділом на свій розсуд, у тому числі продавати або відчужувати іншим способом.

У разі якщо Ви хочете придбати неприватизовану ділянку в садовому кооперативі, Ви по суті купуєте лише членство в садовому кооперативі, голова якого закріплює за Вами ділянку, розташовану на території кооперативу. Тільки після цього Ви зможете взятися за приватизацію садової ділянки.

Оформлення землі — процес, який не терпить зволікання. Особливо, коли мова йде про таке питання, як приватизація земельної ділянки в садовому товаристві. Адже є багато бажаючих «відхопити» ласий шматок землі, особливо для комерційної діяльності. Знайти шпарину в положеннях статуту садового товариства, яка допоможе виключити користувача садової ділянки з членів останнього, простіше простого.

Допомогти в такій ситуації може завчасна приватизація садової ділянки. Дізнатися, як відбувається цей процес і отримати максимальну професійну юридичну підтримку ви можете, звернувшись до однієї із землевпорядних компаній.

Приватизувати земельну ділянку

Не можна приватизувати земельну ділянку без наявності певного набору документів. Насамперед, звісно ж, потрібно згадати про копію паспорта та податкового номера. Обов’язково потрібно дістати Дозвіл місцевого органу самоврядування на приватизацію землі, а також довідку відповідного місцевого органу про користування цією ділянкою. Далі потрібно отримати завірену копію плану забудови з нанесеними місцями розташування та межами земельної ділянки. В кінці потрібно мати акт, що встановлює і погоджує межі ділянки землі з підписами землевласників сусідніх ділянок. Після проведення всіх процедур та отримання всіх перерахованих документів громадянин отримує заповітні документи, що підтверджують його право володіння земельною ділянкою.

Громадянин, зацікавлений у передачі землі йому у власність, зобов’язаний виконати порядок, згідно з яким здійснюється безкоштовна приватизація землі в Києві. Якщо людина не знайома з такого типу процедурами, рекомендується найняти консультантом фахівця в земельному бізнесі.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>