Якщо Вам необхідно оформити оренду земельної ділянки в Києві, юристи Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» готові забезпечити Вам правову підтримку і супровід на будь-якому з етапів цієї процедури. Юристи «УкрЗемКонсалт» з радістю поділяться своїм досвідом, надавши детальну консультацію, і за необхідності виконають всі роботи, в результаті яких Ви отримаєте готовий договір оренди землі.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Передача земельної ділянки в оренду без проведення аукціону можлива лише в тому випадку, якщо на ділянці знаходиться нерухоме майно, на яке зареєстровано право власності. Оренда оформлюється на власника нерухомості, будь то юридична, фізична особа або ж кілька осіб-співвласників нерухомості.

Процедура оформлення землі в оренду в Києві регулюється Рішенням КМР від 20 квітня 2017 року N 241/2463 про затвердження Порядку набуття прав на землю із земель комунальної власності в Києві та відбувається таким чином:

  • звернення до Київради з клопотанням про дозвіл на розробку проекту із землеустрою та отримання такого дозволу;
  • розробка землевпорядної документації з подальшим узгодженням в усіх необхідних державних органах, передбачених ст. 186-1 Земельного кодексу України;
  • формування земельної ділянки в Державному земельному кадастрі та отримання кадастрового номера;
  • звернення до Київської міської ради із заявою про затвердження проекту і передачу земельної ділянки в оренду;
  • укладення договору оренди земельної ділянки після отримання Рішення Київради про передачу землі в користування.

За багато років у Києві склалася така ситуація, що столична земля та ділянки в сусідніх околицях користуються надзвичайним попитом. В цьому немає нічого дивного, адже як об’єкт нерухомості в грошовому еквіваленті київська земля оцінюється набагато дорожче, ніж аналогічні ділянки в інших областях України.

Однак перевага легко перетворюється на проблему, коли Ви збираєтеся здійснити відведення земельної ділянки в оренду або користування під комерційну нерухомість. На жаль, без професійної юридичної допомоги Ви з імовірністю в 99% зіткнетеся з низкою труднощів і незапланованих, а часто і зайвих, витрат. Але що найприкріше — самостійно Ви можете погоджувати необхідні документи роками і все одно не довести задумане до логічного завершення.

Досвідчені юристи компанії «УкрЗемКонсалт» допоможуть Вам в реальні терміни отримати омріяну землю і візьмуть на себе оформлення земельної ділянки (в оренду) або переоформлення права користування земельною ділянкою.

Для того щоб ми могли якісно надати послуги з відведення землі в оренду, власність або користування, з боку клієнта важливо надати нам максимум інформації про земельну ділянку та його потенційного власника.

Перш ніж укласти договір на надання послуг, фахівці «УкрЗемКонсалт» уважно вивчають питання з точки зору містобудівної ситуації, обмежень, які можуть бути на ділянці, права власності на нерухомість, розміщену на землі, та інших особливостей, щоб дати клієнтові остаточне рішення про всі нюанси процедури оформлення в оренду конкретної земельної ділянки та можливі ризики при її проектуванні.

Зі свого ж боку компанія «УкрЗемКонсалт» гарантує довести до кінця Ваше замовлення і з мінімальними часовими та грошовими витратами «добути» для Вас офіційний правовстановлюючий документ на земельну ділянку. З нами реєстрація договору оренди земельної ділянки, оформлення (відведення) земельної ділянки пройде для Вас практично непомітно і не потребуватиме значних зусиль. Довірте свої турботи нам!

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>