ukr-zem-konsalt_sayt У штаті Компанії УкрЗемКонсалт (Інститут земельно-правових відносин) працюють кваліфіковані співробітники, що спеціалізуються в таких галузях, як геодезичні посулги і землевпорядкування. Наша команда інженерів-землевпорядників та геодезистів виконає будь-які геодезичні роботи (Київ), кадастрові роботи, землевпорядні роботи якісно і в найкоротші терміни, а результати цих робіт будуть повністю відповідати вимогам чинного законодавства України.

В рамках проведення кадастрових робіт ми пропонуємо вам наступні послуги:

 • вишукування геодезичні, топографічні зйомки;
 • формування електронного файлу XML (обмінний файл);
 • встановлення меж земельних ділянок, винос меж в натуру;
 • розробка проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки;
 • технічна документація на земельну ділянку по встановленню (визначенню) меж;
 • технічна документація на землю по розділу та/або об’єднанню земельних ділянок;
 • проект відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення використання землі та інші геодезичні послуги.

Детальніше ознайомитися із землевпорядними роботами Ви можете, перейшовши за посиланнями:

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Землевпорядні роботи — це цілий комплекс заходів, який полягає у зборі та систематизації всіх відомостей про земельну ділянку або ж про його частину в документальному вигляді, з наступною передачею всіх матеріалів до Державного земельного кадастру, який здійснює реєстрацію та кадастровий облік земель. Ці роботи необхідні для того, щоб поставити на кадастровий облік земельну ділянку, внести зміни у вже існуючі в національній кадастрової системі відомості і, відповідно, з метою отримання можливості використовувати ділянку для здійснення будь-яких операцій із землею та законних угод. Геодезичні та кадастрові роботи є основним і найнеобхіднішим етапом, проведення якого надає земельній ділянці статус об’єкта права.

Організація землевпорядних робіт по утворенню нових та впорядкуванню існуючих об’єктів землеустрою та встановлення їх меж на місцевості сприяє організації землекористування громадянами та юридичними особами. Матеріали та відомості, отримані в результаті геодезичних робіт, служать фундаментом для оформлення проектної документації.

Техдокументація або ж проект землеустрою розробляється на основі завдання, яке затверджується виконавцем і замовником. Завдання оформляється як додаток до договору на проведення відповідних робіт і є його невід’ємною частиною. Замовником проекту відведення земельної ділянки можуть бути як фізичні, так і юридичні особи землевласники і користувачі ділянок, а також інші особи згідно Закону України «Про землеустрій» від 22.05.2003 року №858-IV.

Розробником (виконавцем) проекту відведення земельної ділянки може бути фізична особа підприємець, яка має сертифікат інженера-землевпорядника або юридичні особи, як-от землевпорядні організації, що мають у своєму штаті не менше двох інженерів-землевпорядників, чия кваліфікація підтверджується сертифікатами, виданими Головним управлінням Держгеокадастру.

В компанії УкрЗемКонсалт геодезичні роботи проводять виключно висококваліфіковані фахівці: сертифіковані інженери-землевпорядники, які працюють з високоточною технікою та ліцензованими програмами.

Компанія УкрЗемКонсалт пропонує широкий спектр геодезичних, картографічних, землевпорядних робіт для наших клієнтів, а сертифіковані інженери-землевпорядники у найкоротші терміни проведуть ретельні геодезичні роботи (Київ та Київська область) для формування обмінних даних про земельну ділянку і складуть всю необхідну проектну документацію, з якою не виникне проблем при подальшому узгодженні.

«Укрземконсалт» — це перевага!

Для отримання інформації про вартість послуг та отримання первинної консультації звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
 • Тетяна says:

  Добрий вечір .Я УБД АТО, отримав в листопаді 2016р. “Наказ про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою”.Що мені потрібно далі робити,і скільки це буде коштувати?

  • tanya says:

   Доброго дня!
   Після отримання дозволу на розроблення проекту землеустрою Вам необхідно звернутись до місцевої землевпорядної компанії за розробленням такого проекту.

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>