У процесі володіння (користування) земельною ділянкою у Вас може виникнути необхідність в проведенні геодезичних робіт або ж встановлення меж ділянки в натурі (винос меж ділянки). З цим завданням під силу впоратися тільки сертифікованим інженерам-геодезистам, які мають спеціальне GPS-обладнання, а в окремих випадках (при щільній висотній забудові) і тахеометр.

За необхідності наші геодезисти виїдуть до Вас на ділянку, проведуть кадастрову зйомку, поставлять межові знаки встановленого зразка, і Ви без проблем зможете починати будівництво або ж встановлювати огорожі (паркани), не боячись порушити межі сусідніх землекористувачів і домоволодінь.

Фахівці Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» проведуть якісну кадастрову зйомку і встановлять чіткі межі земельної ділянки, що надалі позбавить Вас від суперечок з сусідами і контролюючими органами.

Якщо Ви замовляєте у нас розробку землевпорядної документації, геодезичні роботи проводяться безкоштовно!

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Геодезичні та кадастрові роботи проводяться в наступних випадках:

  1. При розробці землевпорядної документації;
  2. Перед початком будівельних робіт або ж робіт з реконструкції будинку (будівлі) зі збільшенням плями забудови;
  3. Для встановлення огорожі або паркану навколо ділянки;
  4. Для визначення існуючих меж ділянки в разі, якщо у Вас виникли суперечки з сусідами або сумніви в правильності встановлених раніше меж.

Геодезична зйомка ділянки

Геодезична або, як її ще називають, кадастрова зйомка земельної ділянки проводиться на місцевості інженерами-геодезисти за допомогою спеціального обладнання, а саме GPS-приймачів і тахеометрів. За часом робота фахівця на місцевості займає від 40 хвилин до декількох годин, залежно від площі земельної ділянки, а також ступеня його забудови.

Суть кадастрової зйомки полягає в тому, що за її результатами визначається поточна ситуація на місцевості з відображенням контурів будівель і споруд.

Після проведення кадастрової зйомки, у разі необхідності, може бути виготовлений кадастровий план земельної ділянки або ж його абрис.

Якщо Ви звернулися до компанії «УкрЗемКонсалт» за розробкою землевпорядної документації, ми в обов’язковому порядку проведемо на Вашій ділянці якісні кадастрові та геодезичні роботи, за які Ви не будете окремо доплачувати, а також складемо всі необхідні кадастрові та графічні матеріали.

Відновлення меж ділянки в натурі

Встановлення твердих меж ділянки на місцевості, а також відновлення існуючих меж ділянки проводиться з метою визначення конфігурації земельної ділянки, що перебуває у Вашому користуванні або володінні, а також для визначення його розташування на місцевості.

З метою визначення меж ділянки інженер-геодезист запитує в управлінні Держгеокадастру інформацію за координатами земельної ділянки і, ґрунтуючись на цій інформації, проводить відновлення меж та установку межових знаків в натурі.

Зазвичай встановлення межових знаків і визначення меж ділянки в натурі потрібне у випадках, якщо Ви плануєте проводити будівництво, щоб уникнути розширення плями забудови за межі існуючої ділянки, або ж при встановленні огорожі, щоб не порушити межі сусідніх землеволодінь.

У разі ж, якщо між Вашим домоволодінням і сусідом вже встановлений паркан, відновлення меж ділянки допоможе визначити — чи не порушуєте Ви права одне одного, встановивши паркан у такий спосіб і зменшивши тим самим ділянку сусіда, або ж він вчинив такі дії, порушивши Ваші права.

Проведення вищезазначених операцій із землею вимагає високої чіткості спецобладнання і досвідченої роботи інженера-геодезиста, щоб з точністю до сантиметра встановити межі ділянки, інакше Ви можете втратити частину Вашої земельної ділянки.

Довіривши роботу по встановленню меж ділянки фахівцям компанії «УкрЗемКонсалт», ви отримаєте точний результат і, як наслідок, захист Ваших прав як землевласника.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>