Інститут земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт» зробить для Вас проектну землевпорядну документацію, яка пройде узгодження у всіх інстанціях, і Ви отримаєте запланований результат. Наша компанія повністю відповідає нормам і вимогам законів України «Про землеустрій» та «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність».

Ми гарантуємо якісне проведення всього спектру геодезичних і землевпорядних робіт найвищого рівня, а оперативність наших співробітників приємно здивує Вас.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Розробка проекту відведення земельної ділянки відбувається таким чином:

  1. Для початку робіт нам необхідний дозвіл на розробку проекту землевідведення від уповноваженого на розпорядження земельними ділянками державного органу або ж органу місцевого самоврядування;
  2. Наша компанія організовує виїзд інженера-геодезиста і проведення топографічної зйомки, проведення камеральних робіт і обробку результатів зйомки;
  3. Підготовка графічних матеріалів, геодезії і кадастрових планів, які становлять частину проекту землевідведення;
  4. Підготовка технічного завдання, пояснювальної записки та інших текстових матеріалів з метою правильного оформлення землевпорядної документації;
  5. Затвердження проекту замовником і його подальша передача в держоргани для узгодження.

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Для того щоб підготувати проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яку вам необхідно отримати, навіть якщо ви роками користувалися землею, але не використали раніше право на приватизацію, потрібно кілька складових.

Першим кроком до виготовлення проекту, звичайно ж, є підготовка відповідного клопотання (заяви) до місцевих органів влади — міськрада, сільрада і т.д. У заяві необхідно вказати, з якою метою ви збираєтеся використовувати ділянку: вона потрібна у власність, оренду або постійне користування тощо. Чим докладніше і ретельніше складено клопотання, тим більше шансів на його схвалення. До заяви необхідно додати схему розташування земельної ділянки в масштабі 1:2000.

Якщо позитивна відповідь отримана, можна переходити до наступного кроку, суть якого полягає в розробці та затвердженні власне проекту землеустрою. Пам’ятайте, що на цьому етапі вам буде потрібна професійна допомога землевпорядників. Для проведення землевпорядних робіт та розробки проекту відведення земельної ділянки необхідно звернутися до землевпорядної організації, яка має в своєму штаті сертифікованих інженерів-землевпорядників та геодезистів.

Компанія «УкрЗемКонсалт» серед числа співробітників може похвалитися і наявністю висококласних інженерів-землевпорядників, а також професійних геодезистів. В арсеналі їх вимірювальних засобів — сучасні тахеометри і навіть високоточне супутникове геопозиціонування (відоме як GPS-навігація).

Коли вищеописаний спектр робіт виконано і проектна документація затверджена замовником, можна переходити до узгодження проекту землеустрою в державних інстанціях, передбачених ст. 186-1 Земельного кодексу України. У яких саме, практично завжди залежить від цільового призначення землі.

Коли проект буде погоджено, його необхідно подавати через Центр надання адміністративних послуг з метою внесення отриманих відомостей про земельну ділянку в державний кадастровий реєстр, після чого ділянка дістане унікальний цифровий номер.

У разі якщо на ділянці ви не плануєте почати забудову (тобто проектом відводиться земля сільгосппризначення або ж іншої категорії, яка не передбачає будівництво), проект, як йдеться у законодавстві, узгоджується і затверджується лише територіальним управлінням Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Якщо ви хочете побудувати на ділянці будь-яку форму нерухомості, додатково потрібно звернутися до локального відділу з питань архітектури.

Якщо ж ваша земельна ділянка розташована в безпосередній близькості від природних заповідників або межує безпосередньо з об’єктами, які мають важливе культурно-історичне значення — це означає, що проект в обов’язковому, передбаченому законами порядку, необхідно додатково узгодити ще й з профільними відомствами, такими як, наприклад, природоохоронний орган, або фонд охорони культурно-історичної спадщини, або інше профільне відомство.

Проект землеустрою

Як тільки отримано всі дозволи і узгоджені всі питання, вам знадобиться підготовлений проект землеустрою подати для остаточного затвердження назад саме в ту установу, яка дала «зелене світло» на початкову розробку всього проекту.

Як правило, в термін, який за законами України не повинен перевищувати двох тижнів, Вам повинні видати в Держгеокадастрі із земельних питань своєрідний витяг (пакет даних) із держземкадастру, в якому буде міститися повна інформація про земельній ділянці — розміри, межі, координати, а також унікальний кадастровий номер.

Якщо враховувати те, що закони в нашій країні змінюються мало не щодня, тільки фахівці — у нашому випадку досвідчені землевпорядники і юристи, які завжди в курсі подій про актуальні зміни, — допоможуть Вам пройти всі узгодження і отримати бажаний результат.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4.40 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>