У разі необхідності розробити Технічну документацію по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки, пропонуємо Вам звернутися до Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт». Компанію, яка має в своєму складі сертифікованих інженерів-землевпорядників та геодезистів, що зарекомендували себе як висококваліфіковані фахівці у сфері земельних правовідносин.

Якісна робота і гарантований результат — ось що зробить для Вас компанія «УкрЗемКонсалт» за прийнятну ціну і в найкоротші терміни.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Розробка технічної документації по встановленню меж земельної ділянки відбувається таким чином:

  1. Розробка техдокументації проводиться на підставі заяви власника або землекористувача;
  2. Інженер-геодезист виїжджає до Вас на ділянку і проводить кадастрову зйомку земельної ділянки;
  3. Наші землевпорядники обробляють результати геодезичних робіт, готують графічні матеріали та кадастрові плани;
  4. Далі розробляється текстове наповнення технічної документації, в тому числі технічного завдання, пояснювальної записки та іншого, щоб отримати повноцінну і відповідну земельному законодавству документацію;
  5. По готовності технічна документація затверджується замовником і передається в певні інстанції для подальшої реєстрації ділянки або ж оформлення в установленому законодавством порядку.

Технічна документація на земельну ділянку

Щоб оформити землю у власність або ж орендувати¸ вам може знадобитися спеціальна технічна документація на земельну ділянку. Без необхідного пакету документів описані вище маніпуляції стають неможливими.

Так, для того щоб зробити весь пакет техдокументації, неминучим буде звернення за допомогою до компаній, що надають такі послуги, як проведення геодезичних робіт. Одна з таких організацій — «УкрЗемКонсалт». Серед досвідченого персоналу компанії є і професійні висококласні інженери-геодезисти, і землевпорядники.

Адже роботи із землеустрою вимагають комплексного підходу. Необхідно зібрати і систематизувати різноманітні дані про конкретну земельну ділянку, а при її роздробленості — про всі частини наділу. Після цього отримані, систематизовані та зібрані воєдино дані необхідно передати на розгляд і державну реєстрацію ділянки до управління Держгеокадастру. Останній після перевірки документації вносить ділянку до земельного кадастру з присвоєнням індивідуального унікального номера.

Тільки після проведення всього спектру геодезичних робіт земельна ділянка може отримати бажаний статус об’єкта правових відносин. Після формування в національній кадастровій системі ділянка дістає статус об’єкта цивільного правообороту і з ним стає можливим проведення будь-яких маніпуляцій: будівництво різнопланових приміщень, ведення своєї справи, врешті решт — угоди купівлі-продажу.

Щоб підготувати документ із землеустрою, він же відомий як технічна документація, необхідно розробити чітке завдання, а потім затвердити всі спірні питання на початковому етапі безпосередньо між замовником і землевпорядною компанією — в цьому випадку, виконавцем. Завдання — невід’ємна частина договору, неухильно за пунктам і умовами якого проводяться землевпорядні роботи.

Технічна документація на землю

Як правило, технічна документація на землю виготовляється в кілька послідовних етапів.

На початку силами виконавця інженерами-геодезистами буде проведена однойменна зйомка всієї земділянки для точного встановлення її розмірів та меж. Далі в локальному органі самоврядування — у відділі, що завідує земельними ресурсами, — у разі необхідності можна отримати завдання на проектування.

Після цього буде виготовлений спеціальний акт, в якому будуть узгоджені межі необхідної земельної ділянки з межами ділянок суміжних.

Після узгодження усіх питань відбувається формування техдокументації як в паперовому, так і в електронному форматі. І тільки після цього можна подавати клопотання до органів місцевого самоврядування (міськраду або адміністрацію) про приватизацію або продовження оренди земельної ділянки.

Погодьтеся, що технічна документація на земельну ділянку, а саме її збір — досить трудомісткий процес, пов’язаний з багатьма тонкощами і складнощами. Необхідно знати нюанси актуальної законодавчої бази в сфері земельного права, а також провести спектр високоспеціалізованих геодезичних робіт.

Звернувшись до компанії «УкрЗемКонсалт», ви заощадите час і гроші та довірите проведення складних робіт професіоналам своєї справи!

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>