Инвестиционный консалтинг Використання земельної ділянки з порушенням її цільового призначення тягне за собою штрафи або ж позбавлення права користування землею. Тому, якщо Ви плануєте на садовій ділянці побудувати ресторан або ж звести висотку на ділянці під промисловість — Вам необхідно спочатку змінити цільове призначення землі.

Щоб змінити цільове призначення земельної ділянки, звертайтеся до фахівців Інституту земельно-правових відносин «УкрЗемКонсалт». Ми підкажемо Вам, з чого почати та як переконатися в тому, що цей процес вдасться довести до кінця, досягнувши бажаного результату.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

Замовити послугу

Зміна цільового призначення землі

Зміна цільового призначення земельної ділянки за порядком дій схожа на первинне оформлення земельної ділянки в приватну власність або оренду, оскільки і те, й інше відбувається на підставі проекту землевідведення. Водночас зміна цільового призначення землі має свої особливості. Наприклад, якщо мова йде про зміну цільового призначення земельної ділянки приватної власності — дозвіл на розробку такого проекту не потрібен.

Сам же проект відведення земельної ділянки щодо зміни цільового призначення землі відрізняється від стандартного тим, що не вимагає узгодження меж із сусідами, так як межі ділянки та її конфігурація не змінюються.

Як і будь-який проект землевідведення, у разі зміни призначення землі проект проходить всі погодження в держорганах, передбачені ст. 186-1 Земельного кодексу України та, за необхідності, державну експертизу проекту.

Після проходження необхідних погоджень та експертизи, проект подається на затвердження органам, уповноваженим розпоряджатися земельними ділянками в межах певної адміністративно-територіальної одиниці. І тільки після затвердження проекту такі зміни можна зареєструвати в Державному земельному кадастрі та Реєстрі прав власності на нерухоме майно.

У разі зміни цільового призначення земельної ділянки важливо пам’ятати про дію статті 24 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності», яка забороняє змінювати цільове призначення землі, якщо воно не відповідає детальному плану території або ж плану зонування. Перш ніж братися за зміну цільового призначення земельної ділянки, фахівці «УкрЗемКонсалт» завжди перевіряють містобудівну документацію та функціональне призначення територій на відповідність заявленій ініціативі власника або користувача землі. Таким чином ми застерігаємо своїх клієнтів від зайвих часових і грошових витрат на розробку проектів, які не пройдуть погодження у відповідних органах і установах.

Для отримання інформації про вартість послуг і безкоштовну консультацію звертайтеся за телефонами: 044-344-14-41, 067-114-14-41

«УкрЗемКонсалт» — це перевага!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>