В Україні дошкільні та загальноосвітні заклади, незалежно від їхньої форми власності, звільнені від сплати земельного податку та податку на майно. Відповідний закон, що вносить зміни до Податкового кодексу, підписав Президент.

Так, згідно з документом із об’єктів оподаткування податком на майно, відмінне від земельної ділянки,виключені будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми їхньої власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.

Крім того, від сплати земельного податку звільняються дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від їх форми власності і джерел фінансування, а також заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

Як пояснив автор закону, метою документу є створення додаткових умов для розвитку системи освіти України, зокрема для залучення позабюджетних інвестицій в збереження, удосконалення та розвиток інфраструктури дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів недержавної форми власності.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Серпень, 2015