Столичні депутати внесли зміни до Порядку видалення зелених насаджень на території міста Києва. Зокрема, суму відновної вартості дерев чи кущів та штраф за їх пошкодження збільшено удвічі.

Так, документ передбачає, що крім відновної вартості зелених насаджень, порушник повинен буде сплатити ще штраф у розмірі 300% від їх відновної вартості, а не 150%, як раніше. Як пояснили у КМДА, попередні кошториси не відповідають реальним витратам на відновлення посадок, до того ж збільшення штрафу при самовільному знищенні дерев чи кущів стане додатковим стримуючим фактором для потенційних порушників.

Ще одна мета змін — вирішити питання щодо процедури видалення зелених насаджень на земельних ділянках, які відведені під будівництво чи реконструкцію. Зокрема виписано порядок подачі документів до Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг.

Обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, здійснюється постійно діючою комісією з обстеження зелених насаджень на підставі звернення, яке заявник має подати до «Київзеленбуд». Склад комісії затверджує Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА).

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Травень, 2017