24 грудня Науково-технічна рада при Мінрегіоні на своєму підсумковому засіданні розглянула і схвалила зміни до 12 державних будівельних норм, повідомили у відомстві.

Зміни стосуються вимог до будівництва, реконструкції та капітального ремонту стосовно: благоустрою територій; будинків і споруд закладів соціального захисту населення; підприємств харчування (заклади ресторанного господарства); встановлення газовикористовуючого обладнання для поквартирного опалення та гарячого водопостачання; автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення; основних вимог до механічного опору та стійкості будівель і споруд; основних положень проектування полігонів твердих побутових відходів, бетонних та залізобетонних конструкцій, норм проектування навантаження і впливів; складу та змісту науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування.

Зазначені зміни передбачається затвердити до кінця 2019 року. Вони наберуть чинності не раніше, ніж через 90 днів з дня їх реєстрації та оприлюднення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
24 Грудень, 2019