Реєстрація ділянки в земельному кадастрі

05.06.2014 року Рада прийняла ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр», тим самим скасували плату за внесення відомостей до земельного кадастру. Дані зміни передбачають скасування плати як за первинну реєстрацію ділянки, так і реєстрація змін в Поземельній книзі про ділянку.

Закон почав діяти з 20 червня 2014 року.

Даний закон є одним з найперших кроків до реалізації Національного плану дій, щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». Даний план передбачає скасування плати за внесення відомостей до інформаційних баз та державних реєстрів, що використовуються державними органами для надання адміністративних послуг.

Згідно з вказаним законом було скасовано плату за наступні послуги: – реєстрація земельної ділянки в Державному кадастрі; – внесення змін до Поземельної книги про відомості, щодо цільового призначення ділянки, складу земельних угідь, нормативної грошової оцінки ділянки, а також внесення відомостей про межі земельної ділянки; – державну реєстрацію обмежень у використанні земель; – внесення відомостей про суборенду/сервітути на земельні ділянки до Державного земельного кадастру.

Надання відомостей з Державного земельного кадастру за зверненням Верховної Ради АР Крим, Ради міністрів АР Крим, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування здійснюються безоплатно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
24 Червень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>