Національній спілці архітекторів України строком на один рік делеговано повноваження щодо професійної атестації архітекторів. Відповідний наказ № 280 видав від 18.10.2016 Мінрегіон.

Як уточнили у відомстві, таке рішення пов’язано із розвитком останнім часом інституту саморегулювання як альтернативного державному механізму регулювання допуску на будівельний ринок виконавців окремих видів робіт. Зокрема, відбулося формування системи профатестації виконавців робіт у будівництві, а також професійних об’єднань, утворених такими сертифікованими фахівцями, що врешті дозволило фаховим об’єднанням долучитися до регулювання свого професійного середовища.

Статус саморегулівних та відповідні делеговані повноваження отримали найбільш потужні об’єднання, а саме: Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури, Гільдія проектувальників у будівництві, Асоціація експертів будівельної галузі та Національна спілка архітекторів України.

Зазначеним організаціям на рік делеговано повноваження з проведення професійної атестації робіт (послуг) інженерів технічного нагляду, інженерів-проектувальників, експертів та архітекторів відповідно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Листопад, 2016