Уряд затвердив вимоги та механізм інформування власників будинків про встановлення вузлів комерційного обліку (лічильників) теплової енергії і водопостачання, повідомили у Мінрегіоні.

Згідно з нововведеннями, співвласники повинні бути не менш як за два місяці проінформовані про намір встановлення, вартість лічильника та проектні роботи. Та головне — співвласникам надається право самостійно встановлювати прилади обліку і жодного погодження від монопольних компаній для цього не потрібно.

Повідомлення щодо встановлення лічильника доводиться до відома власників будинку шляхом розміщення інформації на офіційному веб-сайті оператора зовнішніх інженерних мереж. У разі його відсутності, на офіційному порталі органу місцевого самоврядування та інформаційних стендах у під’їздах будинків. Порядок інформування визначає строки

Зазначене рішення уряд прийняв на виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який запроваджує перехід на 100% облік споживання теплової енергії, гарячої та питної води за допомогою лічильників.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
06 Червень, 2018