Буде спрощено процедуру реєстрації земельних ділянок

 

Близько 1 млн. договорів оренди земель сільськогосподарського призначення заплановано зареєструвати Укрдежреєстром.

Міністерство юстиції видало наказ, який значно спрощуе реєстрацію прав оренди на земельні ділянки – повідомила Голова Державної реєстраційної служби. Таку реєстрацію можна здійснювати за місцезнаходженням земельної ділянки, а також і в інших містах, що визначені відповідною реєстраційною службою області, районах, завдяки принципу екстериторіальності який впроваджений цим наказом.

Також Укрдержреєстр розробив проекти, що передбачають ряд суттєвих нововведень у сфері реєстрації бізнесу та прав на нерухомість. Головними ідеями даних проектів є організація роботи органів, які здійснюють державну реєстрацію прав та забезпечення децентралізації влади, шляхом передачі повноважень органам місцевого самоврядування, крім функцій контролю та сертифікації.

Цим документом встановлені такі головні напрямки співпраці: обмін інформацією про законодавство та правозастосовну практику у сфері державної реєстрації прав; організація і проведення конференцій, семінарів, лекцій та інших заходів, спрямованих на підготовку працівників і фахівців або поліпшення їх професійного рівня; розробка рішень з проблемних питань, обмін необхідними для цього довідковими та іншими матеріалами; розробка і реалізація спільними зусиллями проектів і програм у сфері співпраці тощо.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
01 Жовтень, 2014

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>