Міжнародний партнер Фонду енергоефективності GIZ розробив інтерактивну карту енергоаудиторів, що містить контакти фахівців з сертифікації енергоефективності будівель, регіон їхньої діяльності, інформацію про досвід роботи та інше, повідомили у Мінрегіоні.

Тепер ОСББ буде простіше знайти досвідченого атестованого енергоаудитора в своєму регіоні, а також подивитись на кількість сертифікатів, що були розроблені саме цим енергоаудитором.

Так, на карті містяться відкриті дані про енергоаудитора та роботи, які він здійснив. Зокрема, контактні дані спеціаліста — регіон, в якому він працює, телефони, електронні адреси та кількість сертифікатів, зроблених фахівцем.

У сервісі можна відфільтрувати карту за типами будівель — громадська будівля, школа, садочок, житловий будинок тощо — та дізнатися, які з них пройшли енергоаудит. Також карта показує кількість сертифікатів, виданих за проведеними енергоаудитами.

Сервіс містить дані про сертифікати, що стосуються тільки існуючих будівель. Це означає, що там немає інформації про сертифікати для об’єктів реконструкції та нового будівництва.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Січень, 2020