Уряд схвалив проект постанови «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів», повідомили у Мінрегіоні.

Проектом постанови вдосконалюється чинний Порядок формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затверджений постановою Кабміну від 2 березня 2010 року № 258.

Зокрема, передбачається при встановленні тарифу на послуги з користування майданчиками враховувати інвестиційну складову.

У розрахунок тарифів на послуги також вводяться коефіцієнти, які встановлюватимуться органом місцевого самоврядування для досягнення оптимального завантаження вулично-дорожньої мережі та майданчиків для паркування відповідного населеного пункту з урахуванням співвідношення попиту та мережі існуючих паркувальних місць.

Визначено, що коефіцієнти будуть враховувати місце розташування майданчика для паркування, час користування ним, тип транспортного засобу та категорії осіб, які розміщують транспортні засоби на майданчиках для паркування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
28 Жовтень, 2020