Керівництво Театру на Подолі отримало від Держархбудінспекції сертифікат, який засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкту проектній документації та підтверджує його готовність до експлуатації.

Як повідомили у КМДА, сертифікат виданий на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації від 27 вересня 2017 року. До цього була проведена експертиза на відповідності будівлі театру Державним будівельним нормам та правилам безпеки, позитивний висновок за якою прийнято 21 вересня.

У столичній владі розповіли, що театр є технологічно досконалим, спроектованим і побудованим з урахуванням потреб всіх людей — від обладнаних вбиралень і облаштування перших рядів і ліфтів для людей з інвалідністю до візуальної проекції тексту вистав для людей з вадами слуху. Тут є шрифт Брайля у ліфтах, новітня система пожежної безпеки, компактна і зручна сцена-трансформер, де передбачено роботу зі складною сценографією. У театрі створено унікальні для України технічні умови для роботи зі світлом та відеозображенням.

Будівництво виконане за рахунок меценатських коштів, проте Театр залишається у власності територіальної громади міста Києва. Кошторис будівництва театру із залом на 240 місць становить близько 130 млн грн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
03 Жовтень, 2017