Міські території Києва оброблять спеціальними засобами від амброзії, яка викликає агресивну алергічну реакцію у багатьох мешканців. Про це в ефірі радіо «Київ» розповів депутат Київради Олег Костюшко.

«Амброзія швидко розповсюджується, бур’яни пригнічують зростання посіяних рослин, а їх пилок викликає алергічну реакцію у багатьох жителів міста. У даному випадку потрібно діяти оперативно, адже питання стосується збереження здоров’я громадян. Оскільки алергічна реакція може спровокувати ускладнене дихання, нежить, гарячку та лихоманку», — зазначив Костюшко.

За його словами, цього року від амброзії хімічними засобами планують обробити 630 гектарів територій. Він додав, що суцвіття даної рослини розповсюджується дуже швидко, може переноситися вітром на відстань чотирьох кілометрів, тому «потрібно викорінювати амброзію одночасно у столиці та прилеглих населених пунктах для досягнення задовільного ефекту».

Костюшко вважає, що потрібно встановити серйозний штраф власникам приватних земельних ділянок, на яких існує амброзія. Кожен має захищати свої права, але водночас виконувати свої обов’язки. Відповідно до закону, власник має очистити земельну ділянку від амброзії.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
16 Липень, 2021