Щоб оформити земельну ділянку, громадянам знадобиться у середньому чотири місяці та два візити до органів державної влади замість десяти. Такі оптимістичні прогнози озвучив під час презентації пакету реформ, спрямованих на розвиток земельних відносин в Україні, голова Держгеокадастру Максим Мартинюк.

Він нагадав, що зараз оформлення ділянки триває від 6 до 12 місяців, а в деяких випадках, зокрема в Києві, затягується до двох років. За словами чиновника, реалізація зазначених реформ значно спростить процедури оформлення землі, а введення Держгеокадастром безконтактних адмінпослуг «стане потужним інструментом боротьби зі зловживаннями».

Пропозиції були розроблені у тісній співпраці з Мінрегіоном та за участі європейських партнерів з проекту технічної допомоги Twinning. «Усі доручення втілені в п’яти законопроектах, розроблених Держгеокадастром, і будуть доопрацьовані з урахуванням зауважень за результатами засідання уряду. У разі консолідації зусиль усіх зацікавлених відомств, у жовтні ці проекти можуть бути винесені на засідання Кабінету Міністрів, а згодом запропоновані депутатам», — підсумував Мартинюк.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
24 Вересень, 2015