Постійна комісія Київради з питань екологічної політики підтримала проект рішення «Про питання припинення функціонування сміттєпроводів у багатоповерхових житлових будинках міста Києва».

Як ідеться у пояснювальній записці до документу, сміттєпроводи сьогодні перетворилися на розсадники антисанітарії, розплідники гризунів та джерело неприємних запахів. Прийняття проекту рішення дозволить забезпечити відповідність будинків сучасним санітарним вимогам, правилам утримання та заохотить жителів сортувати сміття.

У разі ухвалення відповідного документу на одному із засідань Київради, департамент житлово-комунальної інфраструктури КМДА спільно з райдержадміністраціями у тримісячний термін повинні скласти графіки проведення робіт у багатоквартирних будинках. Йдеться про заварювання сміттєпроводів з подальшою дезінфекцією.

Після виконання усіх робіт виконавчий орган Київради повинен вжити заходи щодо проведення перерахунку розміру плати за послуги утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у зв’язку з припиненням надання цієї послуги.

Дія цього рішення поширюватиметься на всі багатоквартирні житлові будинки міста Києва, де наявні діючі сміттєпроводи, незалежно від форми власності, а також орендарів таких будинків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Вересень, 2019