Держархбудінспекція пропонує внести зміни до статті 17 Закону «Про архітектурну діяльність» щодо визначення особливостей здійснення господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності.

Зокрема, до закону пропонується включити визначення чітких підстав для зупинення та відновлення дії ліцензій на створення об’єктів архітектури. Серед пропонованих підстав: аварія на будівництві, порушення вимог нормативно-правових актів, будівельних норм та нормативних документів у сфері містобудівної діяльності, незабезпечення своєчасного оформлення та ведення виробничої і виконавчої документації, застосування неякісних будівельних матеріалів тощо.

Підставами для відновлення дії ліцензії стане акт про усунення порушень ліцензійних умов, складений за результатом позапланової перевірки за заявою ліцензіата.

Таким чином, встановлення підстав для зупинення та відновлення дії ліцензії надасть будівельникам можливість продовжити діяльність після усунення порушень, які неможливо виправити у процесі провадження будівельної діяльності, не застосовуючи процедуру анулювання ліцензії.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
25 Грудень, 2015