Уряд збільшив чисельність працівників Держгеокадастру для виконання функцій із здійснення державного нагляду (контролю) в частині дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель.

Так, граничну чисельність працівників відомства збільшено на 300 штатних одиниць: на 25 працівників – апарат Держгеокадастру та на 275 працівників – штат територіальних органів. Функції нових працівників передбачатимуть обстеження земельних ділянок, видачу спеціальних дозволів на зняття та перенесення ґрунтового покриву, складання протоколів про адміністративні правопорушення та накладання адміністративних стягнень, звернення з позовами до суду тощо.

В апараті Держгеокадастру буде утворено окремий структурний підрозділ, який здійснюватиме координацію територіальних органів у частині здійснення держконтролю та погоджуватиме проведення перевірок територіальними органами.

Держінспекторами у районах та містах безпосередньо будуть здійснюватися всі заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності, а також в частині родючості ґрунтів.

Нагадаємо, що функція контролю була передана Держгеокадастру наприкінці липня цього року.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
07 Жовтень, 2016