Департаментом міського благоустрою КМДА надано 13 доручень на демонтаж 21 прибудови до будинків у столиці. Зазначені прибудови є незаконними, адже не мають відповідної дозвільної документації, землевідведення тощо.

Як зазначив керівник департаменту Тарас Панчій, для належного зовнішнього вигляду Києва підготовано проект рішення Київради щодо заборони добудов, зміни форми вікон і балконів та встановлення кондиціонерів на фасадах архітектурних пам’яток.

«Що стосується прибудов до перших поверхів будинків, то має бути підстава для заняття земельної ділянки. Після чого розробляються вихідні дані, проект, отримується дозвіл на початок будівельних робіт, відбувається будівництво та введення в експлуатацію. Ось шлях узаконення добудов на території міста Києва. І цього законного шляху, на жаль, не дотримується більшість власників добудов. Проблема, з якою ми боремося, – це недобросовісні підприємці, які за гроші домальовують добудову у технічному паспорті будинку», – розповів чиновник.

У разі виявлення такої прибудови інспектор з благоустрою вручає власникові припис із вимогою надати дозвільні документи на спорудження. Якщо дозвільна документація не надана протягом трьох днів, припис подається на розгляд робочої групи, що перевіряє наявність містобудівних умов, відведення земельної ділянки під будівництво, контрольної картки на тимчасове порушення благоустрою, дозвіл на початок будівельних робіт. У разі відсутності таких документів робоча група приймає рішення щодо демонтажу прибудови власником своїми силами або за дорученням департаменту міського благоустрою силами КП «Київблагоустрій».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
09 Квітень, 2019