Столична влада перейменувала два комунальних театри. Так, Київський муніципальний академічний театр ляльок дістав назву «Театрально-видовищний заклад культури “Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра”», а експериментальна майстерня «Театр маріонеток» — театрально-видовищний заклад культури «Творча майстерня “Театр маріонеток”».

Як пояснили у Київраді щодо першого закладу, то в його назві було необхідно вказати географічне розташування. Справа в тому, що неодноразово виникали випадки, коли люди купуючи квитки в ляльковий театр, який знаходиться на лівому березі Дніпра, приходили на виставу в театр у центрі міста. Аби мінімізувати такі незручності, керівництво закладу звернулося з проханням уточнити в назві місце його розташування.

Що ж до театру маріонеток, то з його назви вилучено слово «експериментальний». Як пояснили нове найменування у столичній владі, відповідний театр створено понад 20 років тому і за цей час він довів, що може працювати як повноцінний заклад культури.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
10 Квітень, 2017