Департамент транспортної інфраструктури та голови районів зберуть і впорядкують інформацію про роботу денних і нічних парковок у Києві за останні 8 місяців. Таке доручення дав столичний мер Віталій Кличко.

Крім того, міський голова висловив серйозні претензії до роботи керівника КП «Київтранспарксервісу» Артема Шамрая. Як повідомили у КМДА, на сьогодні в Києві існує 39 тис. 706 машиномісць на 890 паркувальних майданчиках, з них 29 тис. 199 машиномісць на 430 паркувальних майданчиках передбачає передачу в обслуговування контрагентам, відповідну сплату паркувального збору та наповнення бюджету. Проте наразі укладено лише 328 договорів із 430. Це призводить до недоотримання відповідних надходжень до бюджету столиці. Так, «Київтранспарксервіс» не виплатив до бюджету Києва 10,4 млн грн паркувального збору.

Також, за інформацією КМДА, третина наявних паркувальних місць експлуатується суб’єктами господарювання поза межами правового поля. Крім того, за 2016 рік було здійснено близько 10 рейдерських захоплень парковок столиці.

До кінця поточного місяця планується завершити інвентаризацію паркувального простору у розрізі окремих районів та напрацювати план дій щодо «детінізації» відповідних паркувальних майданчиків.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Листопад, 2016