На сьогодні на території Києва біля закладів харчування розміщено 1148 літніх майданчиків, із яких лише 515 є законними та сплачують пайові внески до міського бюджету. Усі інші літні майданчики розміщені без дозвільної документації.

Крім того, деякі з майданчиків установлені всупереч Правилам благоустрою та займають майже весь тротуар. Пішоходи змушені обходити такі спорудження, виходячи на проїжджу частину та ризикуючи своїм життям та здоров’ям.

Правилами благоустрою передбачено, що мінімальний прохід для пішоходів на тротуарі має складати не менше 50% від ширини тротуару. Тобто, якщо ширина тротуару складає 6 метрів, то зона для пішоходів має бути 3 метри, але не менше 1,8 метра. Також аби не створювати незручності для пішоходів, літні майданчики не мають потрапляти у зони перехресть, розташовуватись біля виходів із метро.

У КМДА зазначили, що для боротьби із недоброчесними підприємцями, які розширяють свої заклади харчування до зон обмеження, інспектори благоустрою спільно із поліцією вживають усіх заходів.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
31 Липень, 2018