У столиці перевірять об’єкти культурної спадщини та культові споруди на предмет дотримання пожежної та техногенної безпеки. Відповідне доручення підписав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За словами чиновника, загалом у Києві понад 3500 об’єктів культурної спадщини: будівлі та пам’ятники, які перебувають як у комунальній та державній, так і в приватній власності. Усі об’єкти комунальної власності, які постійно використовуються, будуть обстежені першочергово.

За стан таких об’єктів, які перебувають у приватній власності, відповідають безпосередні власники. Проте, головна вимога для всіх, згідно законодавства, – укладання охоронних договорів. Відповідне протокольне доручення усім комунальним підприємствам та структурним підрозділам КМДА було дане 2018 року під час розширеного засідання Колегії виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Поворозник окремо звернувся до адміністрацій культових споруд із тим, аби вони також провели відповідні заходи щодо перевірки дотримання пожежної та техногенної безпеки.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Квітень, 2019