Постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики погодила перейменування деяких вулиць, провулків та площі у столиці. Зазначимо, що всі зміни назв пройшли громадські обговорювання на єдиному веб-порталі територіальної громади міста.

Так, у столиці хочуть перейменувати такі вулиці: Красноводську на Хотинську у Подільському районі, Дніпродзержинську на Кам’янську у Дарницькому районі, Миколи Лебедєва на Юрія Поправки у Дніпровському районі, Ярослава Галана на Августина Волошина, Дніпропетровську на Новокодацьку, Краснодонську на Кучмин Яр, Лебедєва-Кумача на Миколи Голего та Соціалістичну на Левка Мацієвича — у Солом’янському районі, Молдавську на Героїв-вогнеборців, Тимофія Шамрила на Парково-Сирецьку та Ежена Потьє на Антона Цедіка — у Шевченківському районі.

Окрім того, нову назву — пров. Бориса Шахліна — може отримати пров. Горького у Голосіївському районі. Дніпропетровське шосе збираються перейменувати на Дніпровське шосе, площу Інтернаціональну — на площу Валерія Марченка, а провулку Краснодонському дати історичну назву — пров. Кучмин Яр.

Столична влада також визначила назви для 39 нових вулиць, більша частина з яких знаходяться у Голосіївському районі Києва. Вони можуть отримати імена Назарія Яремчука, Остапа Вересая, Бориса Матюшенка, Олександра Удовиченка, Сергія Шелухіна, Григорія Голоскевича, Феодосія Печерського тощо. Ще 15 нових вулиць розташовуються у Деснянському районі, їм пропонується присвоїти імена Михайла Білинського, Василя Біднова, Родини Вороних, Ярослави Стецько, Григорія Косинки, Леся Танюка, Євгена Плужника та Іси Мунаєва.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Травень, 2017