Столична влада утворила тимчасову контрольну комісію, яка перевірить правомірність здійснення надбудови на щойно виявленому об’єкті культурної спадщини на вул. Тургенєвській, 55, а також правомірність виконання будівельних робіт власниками квартир №№ 1,3, 39, 40, 45, 47 на об’єкті культурної спадщини на вул. Хрещатик, 23.

Протягом двох місяців комісія перевірятиме дотримання будівельних норм, держстандартів, вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, планування і забудови територій та законодавства у сфері охорони культурної спадщини при виконанні будівельних робіт за вказаними адресами. Також члени комісії перевірять наявність порушень прав третіх осіб, зокрема жителів сусідніх будинків та квартир.

Крім того, київські депутати підтримали створення іще однієї тимчасової контрольної комісії — щодо перевірки дотримання законності при проведенні будівельних чи ремонтних робіт на об’єктах, що мають статус пам’яток архітектури містобудування та історії місцевого значення.

Зазначена ТКК займатиметься перевіркою існуючого стану відповідних об’єктів та припиненням будь-якої незаконної діяльності щодо них, зокрема виконання будівельних робіт. Комісія здійснюватиме перевірки протягом 6 місяців.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
18 Липень, 2016