Керівники районних держадміністрацій Києва отримали доручення провести інвентаризацію усіх аварійних будинків та будівель столиці, які знаходяться у незадовільному технічному стані. Зробити це чиновники повинні до 4 березня цього року, щоб попередити можливі надзвичайні ситуації, на зразок тієї, що сталася на вул. Богдана Хмельницького, 12-14.

Як повідомили у КМДА, наразі у столиці налічується 48 аварійних будинків, 101 будинок, непридатний для проживання, та 150 об’єктів нерухомості, що мають незадовільний технічний стан.

Під час інвентаризації доручено встановити дійсний технічний стан будівлі, форму власності та балансоутримувача, а також визначити перелік необхідних робіт. Зазначається, що перевірятимуть абсолютно усі будинки, незалежно від форми власності та управління.

В КМДА наголосили, що кожен балансоутримувач несе відповідальність за технічний стан будівель і проведення будь-яких робіт із дотриманням норм і техніки безпеки. Повідомляється, що місто вже розробляє ефективні методи впливу на недобросовісних власників чи орендарів нерухомого майна з подальшим розірванням угоди або поверненням об’єкту до комунальної чи державної власності.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Березень, 2016