Київзеленбуд розробив реєстр зелених зон комунальної власності територіальної громади Києва, повідомили у столичній владі. Він доступний в інформаційно-аналітичній системі «Майно» за посиланням.

Реєстр надає можливість користувачам отримати інформацію щодо кількості міських зелених зон, що перебувають на балансі КО «Київзеленбуд» (парків, скверів), лісопаркових господарств, об’єктів природно-заповідного фонду, актуальних об’єктів капітального ремонту та контакту відповідальних осіб із питань утримання парків та скверів.

Зокрема, у реєстрі є наступні дані: тип об’єкту (відповідного кольору на мапі); локація об’єкту (район, адреса, обліковий код); цільове призначення, мета та вид права; орієнтовний розмір зеленої зони; номер рішення Київради про надання статусу об’єкту; номер клопотання про надання дозволу; номер проекту рішення Київради про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою; номер рішення Київради про затвердження проекту із землеустрою та передачі земельної ділянки в постійне користування; дата реєстрації земельної ділянки, що передана в постійне користування, в реєстрі речових прав; дата приймання-передачі на баланс земельної ділянки, що передана в постійне користування; інша інформація, яку необхідно внести в процесі розробки.

Для зручності на мапі є шари, розділені за типом об’єкта та підключені до відображення на карті. Кожен матиме можливість вибірково працювати з тим шаром, який необхідно дослідити. Сервіс ще на стадії розробки і працює у тестовому режимі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
12 Липень, 2021