Директор департаменту земельних ресурсів КМДА Петро Оленич запевняє, що у його відділі суттєво спрощено процедуру видачі документів. Про це він розповів в інтерв’ю «OpenKyiv».

За словами чиновника, раніше прийом громадян підрозділами департаменту відбувався лише 2 рази на тиждень і тривав обмежену кількість годин, а після звернення людям доводилося чекати 2,5 тижні і приходити вдруге, щоб отримати довідку. Зараз, запевнив Оленич, процедура отримання довідки зводиться до одного документу і одного відвідування департаменту. Наприклад, довідку про грошову оцінку тепер можна отримати щодня протягом 15 хвилин із моменту звернення.

Більше того, потрібні довідки у майбутньому можна буде отримати онлайн через «кабінет киянина» за допомогою цифрового підпису, BankID або картки киянина. Департамент також планує надавати послуги за допомогою електронних сервісів. Зокрема, разом із Державною фіскальною службою зараз тестується електронна система обліку договорів оренди та здійснення плати за землю у режимі онлайн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
04 Жовтень, 2018