Постійна комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування погодила створення тимчасової контрольної комісії щодо перевірки дотримання законності при проведенні будівельних чи ремонтних робіт на об’єктах, що мають статус пам’яток архітектури містобудування та історії місцевого значення.

Відповідна ТКК займатиметься перевіркою існуючого стану об’єктів, що мають статус пам’яток та припиненням будь-якої незаконної діяльності, зокрема, виконання будівельних робіт щодо об’єктів культурної спадщини.

Десятки об’єктів культурної спадщини по всьому Києву штучно доводяться до аварійного стану з метою їх приватизації за безцінь, депутати вирішили якомога швидше провести аналіз стану охоронних об’єктів.

Наразі до складу ТКК увійшли депутати Київради Олександр Омельченко, Олександр Поживанов, Вадим Васильчук, Людмила Березницька, Олександр Міщенко, Олесь Маляревич та Володимир Назаренко.

Відповідний проект рішення має також розглянути постійна комісія Київради з питань культури, туризму та інформаційної політики і делегувати до складу ТКК кілька членів своєї комісії.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
13 Травень, 2016