У Подільському районі Києва відкрили перший у столиці соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомили у КМДА.

Новий гуртожиток – заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з їх числа віком від 18 до 23 років. Одночасно у гуртожитку може проживати до 30 осіб. В ньому створено всі соціально-побутові умови: кімнати розраховані на проживання 2-3 осіб, кухня обладнана побутовою технікою та необхідним інвентарем, наявні пральні машини, обладнанні місця для занять та відпочинку.

Як уточнила заступник голови КМДА Марина Хонда, це перший комунальний соціальний гуртожиток для хлопчиків, які зможуть тут проживати з 15 років. «Це якраз той період, коли вони можуть вступати до професійно-технічних навчальних закладів. Завдання таких гуртожитків – адаптувати дитину до життя в суспільстві та навчити її елементарним речам: розпоряджатися грошима, доглядати за собою, готувати», – пояснила вона.

Чиновниця додала, що наразі розпочато проект такого ж соціального гуртожитку для дівчат на лівому березі Києва — в Дніпровському районі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
05 Червень, 2019