Київська міськрада затвердила цільову програму, яка передбачає здійснення контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020-2022 роки.

Як зазначили у столичній владі, програма передбачає будівництво нового Центру захисту тварин, який вміщатиме в собі ветеринарну клініку із сучасним устаткуванням, притулок для котів та собак.

Також згідно з програмою, передбачено будівництво першого муніципального кладовища для домашніх тварин. Це, у свою чергу, сприятиме дотриманню встановлених санітарно-епідеміологічних вимог у місті.

З важливого, програма передбачає продовження стерилізації бездомних котів та собак, підтримку опікунства над безпритульними тваринами та створення публічного простору для власників тварин. Йдеться про належну інфраструктуру для вигулу та тренувань собак, встановлення комплексів для прибирання за твариною «Собача вбиральня».

Загалом потреба в коштах на реалізацію заходів міської цільової програми на 2020-2022 роки становить 185,7  млн грн, із яких кошти бюджету столиці – 183,7 млн грн.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
11 Січень, 2021