Столична влада збирається надати статус скверів шести земельним ділянкам Києва. Відповідні проекти рішень розглянула та підтримала профільна комісія Київської міськради.

Так, депутати пропонують виділити для відпочинку містян та гостей столиці 0,4866 га землі на бульв. Давидова (Дніпровський район), 0,73 га — на вул. Лісківській (Деснянський район), а також цілих 4,55 га — на вул. Львівській, 15 (Святошинський район).

Крім того, статуси скверів можуть отримати ще три ділянки в Оболонському районі Києва. А саме: 0,36 га землі на Оболонському проспекті біля будинку №36, 0,64 га — на цьому ж проспекті біля будинків 18-Б, 22-А і 22-Б, а також 0,41 га — на вул. Маршала Малиновського біля будинку №25.

Зазначимо, що якщо Київська міськрада проголосує ці проекти рішень, то вищезазначені ділянки будуть віднесені до земель рекреаційного призначення та стануть об’єктами благоустрою міста, призначеними для короткочасного відпочинку, туризму та проведення спортивних заходів. А згідно із Земельним кодексом, сквери можуть використовуватись лише відповідно до мети їх створення. І це значить, що на цих територіях буде заборонена діяльність, що перешкоджає використанню їх за призначенням, а також негативно впливає на природний стан відповідних земель.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
30 Березень, 2015