Департамент містобудування та архітектури КМДА започатковує новий підхід до вивчення проблематики територій, на які планується розробити ДПТ. Так, вивчати її пропонується ще на стадії формування завдання на розроблення містобудівної документації.

Відтепер завдання на розроблення детальних планів територій попередньо розглядатимуться у департаменті містобудування та архітектури із залученням фахівців та зацікавлених сторін — представників райдержадміністрацій, структурних підрозділів КМДА, міських інженерних служб, членів архітектурно-містобудівної ради та провідних проектних інститутів.

Столична влада зазначає, що перед розробкою містобудівної документації хоче виробити загальне бачення розвитку територій, врахувавши їхні особливості та потреби. Мета змін — відійти від формалізації завдань на розробку ДПТ і перейти до відкритого формування комфортних територій міста.

Завдяки новому підходу планується підвищити рівень житлових умов, зберегти історичне середовище, забезпечити потреби в підприємствах і закладах обслуговування населення, а також місцях праці та розвитку інженерно-транспортної інфраструктури.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
16 Грудень, 2015