Управління з питань реклами КМДА у тестовому режимі запустило роботу онлайн-сервісу щодо відповідності розміщення вивісок встановленим вимогам. Даний ресурс дозволяє подати електронну заявку саме на встановлення вивісок, інші рекламні конструкції будуть опрацьовуватися у звичайному режимі.

Принцип роботи той самий, що і при звичайному поданні заяв. Підприємець залишає заяву про розміщення вивіски та пакет необхідних документів, єдина відмінність — робить це в електронному вигляді, а поїздка до дозвільного центру не обов’язкова. Вхід до системи здійснюється за допомогою особистого ЕЦП (електронний цифровий підпис). Ресурс дозволяє відстежувати статус заявки.

Управління протягом 10 робочих днів перевіряє відповідність поданої заяви усім чинним вимогам Порядку розміщення вивісок у місті Києві та приймає рішення про відповідність чи невідповідність вивіски встановленим вимогам. Потім робочий орган інформує про своє рішення заявника, а у повідомленні чітко зазначає невідповідності та строки щодо їх усунення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Липень, 2018