Київська міськрада затвердила перелік адміністративних послуг, які можна отримати через центри надання адміністративних послуг в столиці. Він складається з двох додатків: адмінпослуги, які будуть надаватися міським ЦНАПом та адмінпослуги через районні ЦНАПи.

Передбачено, що перелік послуг, які надаються через центри, включатимуть адмінпослуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабміном. Зокрема, туди входять видача, переоформлення, видача дублікатів, анулювання документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

Водночас перелік включає не всі адмінпослуги, які затверджені урядовим розпорядженням від 16 травня 2014 року. Зокрема, є позиції, що не включені, оскільки надаються на центральному рівні, і в місті Києві не надаються через ЦНАПи. Наприклад документи на гірничо-добувну діяльність. У столиці такі операції не передбачена взагалі, бо немає відповідної місцевості. Разом із тим у переліку включено не тільки адміністративні послуги, але і так звані публічні послуги.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
02 Серпень, 2016