Столична влада внесла зміни до рішення щодо визначення мінімальної місячної вартості оренди нерухомості фізосіб. Зміни викликані зростанням вартості будівництва за квадратний метр, про яке раніше у своєму листі повідомив Мінрегіон.

Зазначимо, що відомство поінформувало про нову опосередковану вартість будівництва адмінбудинків на території України з урахуванням ПДВ в розмірі 10 тис. 686 грн (раніше було 9041 грн) за квадратний метр загальної площі, а також про рекомендовані до застосування показники вартості спорудження житла у Києві з урахуванням ПДВ на рівні 7350 грн (раніше було 5986 грн).

У зв’язку з вищезазначеним зростанням вартості будівництва, Київрада актуалізувала розмір мінімальної вартості оренди квадратного метра нерухомості фізосіб та мінімального розміру плати за користування житловим приміщенням за договором піднайму. І тепер у розрахункових формулах будуть використовуватись нові цифри.

Мета цих змін — упередити ухилення від оподаткування фізичними осібами, які отримують дохід від надання нерухомості в оренду.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
21 Квітень, 2015