Постійна комісія Київради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики погодила затвердження нового Порядку розміщення вивісок у столиці. Документ ще мають розглянути столичні комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами, а також містобудування, архітектури та землекористування.

У новому Порядку чітко прописані особливості та терміни реєстрації вивісок в департаменті містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (КМДА), порядок розміщення вивісок, вимоги до місця їхнього розташування, питання демонтажу самовільно розміщених конструкцій та відповідальності за їх незадовільний зовнішній вигляд. Також Порядок передбачає критерії щодо розмірів, матеріалів, техніки, стилістики та інформаційного наповнення вивісок.

Так, новий документ забороняє розміщення вивіски, яка закриватиме балкон, архітектурний та скульптурний декор фасадів, таблички з назвами вулиць і номерами будинків. Площа вивіски не повинна перевищувати 3 кв.м і сама конструкція має не створювати перешкод для експлуатації та ремонту будинків, а також відповідати державним стандартам і вимогам пожежної, електричної та екологічної безпеки. Рекомендується, щоб стилістика конструкції гармоніювала з фасадом, на якому вона розміщується.

Крім того, чітко прописано питання демонтажу вивісок: конструкції можуть демонтувати, якщо вони загрожують життю чи здоров’ю людей, за умови відповідної фотофіксації, або ж якщо вони встановлені самовільно. Планується, що демонтаж здійснюватиме КП «Київреклама» за наказом департаменту містобудування та архітектури.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
31 Травень, 2016