Мінрегіон пропонує ввести зміну в ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо можливості проектування автоматизованих гаражів для машин в містах.

Управління пристроєм для переміщення автомобілів і контроль його роботи в автоматизованих гаражах передбачається з приміщення диспетчерської. При проектуванні таких гаражів необхідно передбачати доступ персоналу для технічного обслуговування на кожен ярус розміщення автомобілів та до кожного машиномісця.

Згідно із запропонованими змінами, автоматизовані гаражі можна пристроювати до будинків за умови їх відокремлення протипожежною стіною 1-го типу. Крім цього, допускається передбачати підземні автоматизовані гаражі до 9-го поверху включно.

Автоматизована автостоянка — споруда, в якій процес в’їзду (виїзду) автомобіля на місце для паркування відбувається без участі водія та пасажирів. Механізовані гаражі — будівлі, споруди, в яких вертикальне переміщення автомобілів відбувається з використанням спеціальних підйомників і механізмів різних систем.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
08 Серпень, 2018