Розробники нового Генплану Києва, врахувавши те, що до основних екологічних проблем міста належить забруднення атмосферного повітря викидами промислових об’єктів, виділили у проекті документу низку підприємств із найбільшими санітарно-захисними зонами (СЗЗ).

Як повідомили у КО «Інститут Генерального плану міста Києва», йдеться, зокрема, про асфальтобетонні заводи, підприємства «Фармак», «Радикал», «Хімволокно» та «Радон». Подібні підприємства пропонується технічно переоснастити, перебазувати або змінити функціональне призначення зазначених територій.

Реалізація цих рішень, спрямованих на мінімізацію шкідливого впливу на здоров’я населення та раціональне використання територій міста, дозволить у подальшому звільнити від СЗЗ близько 1500 га. На сьогодні у Києві площа промислових підприємств та комунально-складських об’єктів разом з їх СЗЗ становить 13,2 тис. га, що складає майже третину від загальної площі забудови міста. У межах цих СЗЗ розташовано близько 1 тис. га житлової забудови, у якій проживає приблизно 250 тис. осіб.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
30 Січень, 2020