Державне земельне агентство визначилось із землею, яку цього року передасть в оренду через аукціон. Загальна площа ділянок, що будуть виставлені на торги, становить 72,2 тисяч гектарів сільськогосподарських земель.

Усього на конкурентних засадах в оренду планується передати 3663 ділянки. Найбільшу кількість земельних наділів для продажу прав оренди на них на аукціоні підготовлено у Черкаській області — 628 ділянок, далі за кількістю наділів ідуть Харківська (344 ділянки), Рівненська (340 ділянок) та Херсонська (331 ділянка) області.

За площею земель, які Держземагентство планує виставити на торги, беззаперечним «лідером» є Херсонська область — 11 тисяч 668 гектарів. За нею іде Черкаська область із 8509 гектарами, Рівненська — із 5062 гектарами, Сумська — із 4575 гектарами і Дніпропетровська — із 4096 гектарами.

Кошти від продажу прав на оренду цих наділів будуть направлені до місцевих бюджетів у вигляді орендної плати.

Варто зазначити, что перелік ділянок ще не остаточний і регулярно уточнюється. Список зазначених земель опублікований на сайті Держземагентства у розділі «Земельні торги».

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Січень, 2015

Задати питання, написати повідомлення або залишити відгук

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

Виможете використовувати ці HTML теги та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>