У парламентському комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики почалась підготовка законодавчих змін, які спрямовані на запобігання руйнуванню нерухомої культурної спадщини. Як зазначили у Мінрегіоні, відбулось перше засідання відповідної робочої групи.

Під час засідання були презентовані два проекти законів, розроблені Мінкультом: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання руйнуванню та знищенню нерухомої культурної спадщини» (№ 4561) та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за руйнування та знищення нерухомої культурної спадщини і порушення традиційного характеру середовища» (№ 4562).

Учасники робочої групи висловились щодо необхідності доопрацювання, концептуального перегляду окремих положень законопроектів та взаємоузгодженості цих документів із прийнятим у першому читанні законопроектами №5655 і №5656 з метою врахування інтересів всіх суб’єктів, які здійснюють діяльність у сфері охорони культурної спадщини, а також  дотичних сфер, що потребують врегулювання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
23 Липень, 2021