Задля зменшення заторів та покращення екологічного стану міст Мінрегіон пропонує внести зміну у ДБН В.2.3-15:2007 «Автостоянки і гаражі для легкових автомобілів» щодо можливості проектування на в’їзді до центральних районів крупних міст перехоплюючих автостоянок. Власник авто, заїжджаючи до центру міста, дістане змогу залишити свій автомобіль на парковці та пересісти на громадський транспорт, щоб зручно дістатися місця призначення.

Згідно з запропонованими змінами, перехоплюючі автостоянки мають розміщуватися поблизу залізничних станцій, авіаційних терміналів, станцій метрополітену, зупинок маршрутного таксі та іншого громадського транспорту, розташованого на під’їзді до центральної частини міста. Такі автостоянки слід розташовувати на відстані не більше ніж на 150 м до об’єктів обслуговування.

Місткість перехоплюючих автостоянок визначається з урахуванням: до 50% машиномісць — для довготривалого зберігання авто (протягом дня) та до 25% машиномісць — для поїздок із культурно-побутовими цілями (на декілька годин).

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
29 Серпень, 2018