Удосконалено механізм надання довгострокових пільгових кредитів індивідуальним забудовникам житла на селі. Відповідну постанову прийняв Кабмін.

Згідно з документом, завдяки розширенню кола позичальників передбачено розширення можливості надання таких кредитів і збільшення будівництво зазначеного житла. За даними Мінрегіону, у 2015 році було надано 2972 таких кредити.

Документом передбачено першочергове надання кредитів учасникам бойових дій у зоні проведення АТО та громадянам, які перебувають на обліку внутрішньо переміщених осіб.

Постанова передбачає надання кредиту різним соціальним верствам сільського населення — як таким, що працюють в особистих селянських господарствах, так і працюючим у суспільному виробництві, зокрема внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території, які виявили бажання працювати і проживати у сільській місцевості відповідно до тимчасової реєстрації в сільських населених пунктах.

Крім того, постановою збільшено граничний розмір кредиту, який розрахований з урахуванням інфляційних процесів у державі.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
26 Лютий, 2016